[email protected]      +90 (533)-920 0362

Ekip Nedir

İş Yönetim ve Raporlama Servisi

Bir çok firma için randevu almak işin başarım noktasıdır. Hızlı, takip edilebilinir, mekan ve zaman kısıtlaması olmadan güncellenebilir olması ise bu başarım noktasının dayanağıdır. Geliştirdiğimiz Ekip uygulamamızda müşterilimizin en çok ihtiyaç duyduğu hızlı iş oluşturma ve raporlama özelliği üstünde fazlasıyla mesai harcadık. Buradaki amacımız firmalara, personeline zaman tasarrufu sağlarak etkin bir şekilde iş oluşturma ve yönetme olanak vermekti. Firma yöneticileri tarih, müşteri ve personel üçlemesinin değişik kombinasyonlarında raporlar oluşturabilmektedir.


Artık işimizi ofislerde yapmıyoruz!

İnternete bağlanan her cihaz artık ofisimize giden bir yol. Müşteri ziyaretleri ve yoğun trafikte geçirdiğimiz zaman geleneksel olarak kullandığımız otomasyon yazılımlarını işlevsiz bırakıyor. Sıkıcı tek düze ekranlar bize anlam vermiyor. Ama avucumuzun içinde tuttuğumuz dünya ise bizi çağırıyor. Hangimizin aklına geçen ay x kişiye yaptığı ziyaretin adeti aklına takılmadı ya da ekibinizdeki x personelinin bugün yaptığı müşteri ziyaretlerini kontrol etme ihtiyacı. Ofiste veya değil, o an nerede olursanız olun tüm raporlar yanı başınızda.


Firmanıza Özel Çözümler

İşini internet tabanlı uygulamalara terfi ettirmeyi tercih eden ve akıllı çözümler arayan işletmeler için biz en uygun ve verimli proje firmasıyız. Müşterilerimize sunduğumuz çözümlere tam ve zamanında destek vermekteyiz. Proje bitene kadar değil yaşadığı sürece sizinleyiz. Düşünce matriksimiz daima ileriye yöneliştedir. Daima girişimciden yanayız. Devler liginde gücünüze güç katıyoruz. Esnek önyüz haricinde güçlü yönetim panelleri geliştirmekteyiz. Kendi ekibiniz tarafından projenin yönetilmesini sağlamaktayız. Yazılımı idare edebilmek için ihtiyaçlar doğrultusunda ara birimler oluştururuz.

Bizimle çalışmak isteyen firmalara devler liginde gücüne güç katıyoruz. Biz hiç bir zaman cüce kalmayı hedeflemiyoruz ve bizimle aynı felsefeyi paylaşan firmalar ile çalışmayı tercih ediyoruz..

Firmamız İstanbul Ticaret Odasına (İTO) bağlıdır.

Tel : + (533) - 920 0362
Mail : [email protected]
İş saatlerimz : 9:30 - 17:30

  Sihirli Dünya İç Dış Tic.

Osmanlı Cad. No 9 K Blok No 54
Beylikdüzü / İSTANBUL.